Novinky

29.3.byla v Jihočeském divadle slavnostní premiéra muzikálu autorské dvojice  A.L.Webber a T.Rice -  Evita, kde se Lukáš představil v hlavní mužské roli, Che. Mezi další účinkující patří Michaela Gemrotová, Míša Nosková, Lukáš Adam, Oldřich Kříž nebo Jiří Daniel.

 

 

 

 

Od 5.6. budete Lukáše moci vídat v roli Woodyho ve slavném muzikálu Divotvorný hrnec,  a to v letním programu Jihočeského divadla, tedy na Otáčivém hledišti Český Krumlov, režii Josefa Průdka. Uvidíte Zuzanu Benešovou, Ivu Hošpesovou, Marii Křížovou, Jana Kříže nebo Pavla Klečku.

 

 

 

 

Od 7.6. se Lukáš objeví v nastudování muzikálu Starci na chmelu, který se bude hrát v letních měsících v rámci programu Studia Dva na Letní scéně Vyšehrad a na Tvrzi Divice. V hlavních rolích se představí např. Zlata Adamovská, Oldřich Navrátil, Petr Ryšavý, Berenika Kohoutová a další.

 

 

 

 

Začátek července bude patřit Zdeňku Bartákovi. V rámci letní scény na zámku Nový Dvůr se o prvním červencovém víkendu uskuteční nejen koncert hitů skladatele Zdeňka Bartáka, ale také muzikály Jedna noc na Karlštejně a Casanova.

Mezi dalšími účinkujícími nebudou chybět Michaela Gemrotová, Míša Nosková, Elis Ochmanová, Jan Urban, Marián Vojtko a další.

 

 

 

Od září se můžete těšit na Lukáše zpět v divadle GoJa Music Hall, ve slavném muzikálu Wicked – Čarodějka. Tam se představí v roli Boqa, v alternaci se svým synovcem Janem Francem. Těšit se můžete třeba na Elis Ochmanovou, Natálii Grossovou, Petra Ryšavého nebo Martina Poštu.